Zakład Edukacji Polonistycznej i Kształcenia Ustawicznego

Dyżury w semestrze letnim 2021 odbywają się w trybie zdalnym

Pracownicy
dr hab. Jarosław Klejnocki
e-mail: j.klejnocki@uw.edu.pl

Środa 17:00 – 18:00, google meet

dr hab. Agnieszka Mikołajczuk
e-mail: amikolajczuk@tlen.pl

urlop w roku akademickim 2020/2021

dr hab. Magdalena Trysińska
e-mail: m.trysinska@uw.edu.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu
Kierownik Zakładu Edukacji Polonistycznej i Kształcenia Ustawicznego
Kierownik Pracowni Badań Edukacji Polonistycznej i Medialnej

Wtorek 11:30 – 12:30, google meet

doc. dr Tomasz Wroczyński
e-mail: t.wroczynski@uw.edu.pl

Poniedziałek 13:00 – 14:00, google meet

dr Michał Friedrich
e-mail: m.friedrich@uw.edu.pl

Wtorek 11:15 – 12:15, google meet

dr Joanna Frużyńska
e-mail: j.fruzynska@uw.edu.pl

Piątek 10:00 – 11:00, google meet

dr Tomasz Kowalczuk
e-mail: t.m.kowalczuk@uw.edu.pl
dr Katarzyna Maciejak
e-mail: k.maciejak@uw.edu.pl

Koordynator ds. zajęć, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym na kierunku filologia polska
Opiekun studentów na specjalizacji nauczycielskiej

Poniedziałek 10:30 – 11:30, google meet

dr Piotr Ślusarczyk
e-mail: p.slusarczyk@uw.edu.pl

Piątek 14:30 – 15:30, google meet

dr Jan Zdunik
e-mail: jan.zdunik@uw.edu.pl

Po umówieniu się (nie prowadzę zajęć w semestrze letnim).

mgr Ewa Kozłowska
e-mail: e.kozlowska@uw.edu.pl

Opiekun praktyk zawodowych na kierunku filologia polska oraz logopedia ogólna i kliniczna
Kierownik Studiów Podyplomowych „Filologia polska w praktyce”

Czwartek 12:00 – 13:00, google meet

Współpracownicy
mgr Helena Balcerek
e-mail: helena.balcerek@uw.edu.pl

Poniedziałek 11:30 – 12:30, google meet
(po wcześniejszym umówieniu się)

mgr Urszula Napieraj
e-mail: ulika@poczta.onet.pl
Pracownicy emerytowani
prof. Bogdan Owczarek
prof. Jerzy Podracki
dr Ewa Bem-Wiśniewska
e-mail: bemewa@uw.edu.pl
Doktoranci

⇦ WSTECZ